Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akatsuki

26. 11. 2008

  Akatsuki

Akatsuki je malá organizace nejvyššíúrovně. Organizace má nanejvýš deset členůa nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích,tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z třídy S,a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové.
Přesná kritéria pro přijetí do skupiny jsou neznámá,ale jisté jsou mimořádné bojové schopnosti a nelítostné chování. Jedinečné rysy (genetické nebo jiné) se také zdají být běžnými faktory pro přijetí. Členové se zřídkakdy setkají osobně,místo toho komunikují přes telepatii nebo přes hvězdnou projekci. Celá skupina je viděna ve 135 dílu,kde se právě setkávají přes hvězdnou projekci. Takto se setkali naposledy před sedmi lety,kdy organizaci opustil Orochimaru.
Členové z Akatsuki mají jednotlivé cíle,nijak zvlášť si neceníživota jednotlivých členů,jde jim jen o jejich cíl. Pracují v týmech po dvou,které jsou vyvážené podle jejich schopností. (Spoiler)Členů je nyní je pouze osm, Orochimaru, Sasori (byl nahrazen Tobim) a Kakuzu jsou mrtví a Hidan je neschopný boje.
Cílem organizace je ovládnutí světa. Jejich plán je dost jednoduchý. Za prvé získat dost peněz,za druhé vyvolat války mezi vesnicemi a za třetí pomocí chycených ocasných démonů ovládnout svět.
Chyceného démona zapečetí do sochy,kterou jsme mohli vidět v díle 231.
Kažčlen nosí jedinečný prsten a žádný člen nenosí prsten na stejném prstu. Kažčlen nosí svůj prsten na stejném prstu,na kterém stojí na soše,když pečetí démony. Ale! Je deset prstenů a jen 8 členů,protože Orochimaru má prsten u sebe a Kakuzův je ve Skryté Listové. Jak se zdá,prsteny mají mít nějaký zvláštní význam,ale zatím se neví jaký.