Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eclipse

3. 5. 2009

Eclipse (Zatmění)

Bella Swanová stále naprosto neovladatelně miluje upíra Edwarda Cullena,ale její srdce se cítí rozpolceno a zmateno,miluje Edwarda a zároveň cítí náklonnost k mladému vlkodlakovi Jacobovi Blackovi. Musí se rozhodnout mezi životem bez tlukotu srdce a ohnivému životu s vlkodlakem. Stále se za ní jako těžký stín plíží divoká upírka Victoria toužící po pomstě. Tentokrát však není sama! Na pomoc si tentokrát přivádí armádu novorozených,divokých upírů,kteří jsou odhodláni ji zabít. Rodina Edwarda se proto uchýlí k vlkodlakům,kteří slibují pomoc v nadcházející bitvě. Jasper odhaluje svou temnou budoucnost upířího bojovníka a učí všechny ze smečky bojovat. Bella je neustále hlídána a proklíná svou lidskou zranitelnost.

nBlíží se bitva a rozdělují se pokyny. Edward a Seth Clearwater (mladý vlkodlak) chrání Bellu pod horami,kde jsou však odhaleni Victoriou a Rileym. Seth Rileyho porazí a Edward dokáže Victoriu zabít (utrhne jí hlavu). Po  bitvě přichází na scénu Volturiovi s cílem zničit armádu novorozených upírů,ale přicházejí pozdě a Jane i všichni ostatní zase odcházejí. Prozatím ...
nJacob Belle přiznává,že se do ní zamiloval. Ona ho však musí odmítnout a zůstává s Edwardem. Její milovaný ji požádá o ruku a ona,ač nerada,svolí.
nChystá se svatba a před Bellou leží závažné rozhodnutí. Zvolí život nebo smrt? Ale co pro ni vůbec znamená život a co smrt?
nCo přinese budoucnost?
 

Náhledy fotografií ze složky Eclipse